Кар’єрний пісок з доставкою по Львову і області за низькими цінами

Наша компанія здійснює продаж кар’єрного будівельного піску з доставкою по Львову і Львівській області: власний автопарк, мінімальний обсяг для замовлення – від 1 м3. Прямі поставки без посередників: найнижча ціна на пісок за 1 м3 з доставкою. Щоб зробити замовлення – телефонуйте або заповнюйте форму зворотного зв’язку.

Ім’я*
Телефон*

Сфера використання кар'єрного піску

Ціна на пісок

НайменуванняЦіна за м3
Карєрний пісок280 грн

*ціна вказана без ПДВ і доставки

Чому варто працювати з нами

Ми успішно працюємо з великими і малими замовниками, а також з приватними клієнтами. Тому в нас кожен може купити кар'єрний пісок та оформити доставку. Реалізовуємо як великі так і малі об'єми.

Відпрацьована оптимальна схема співробітництва зі споживачами. Всі клієнти отримують найкращі умови та найнижчі ціни. Оперативно приймаємо і опрацьовуємо заявки.

Суворий контроль щодо дотримання термінів і об'ємів поставок. До всіх процесів відносимось максимально відповідально і злагоджено організовуємо роботу. Кожен клієнт отримує бездоганний сервіс та дотримання всіх домовленостей.

Кар’єрний пісок отримують шляхом промивання або просіювання сировини з піщаних кар’єрів. У цьому виді містяться частинки гірських включень і глиняні домішки. 

Як купити пісок

В нашій компанії ви можете купити пісок та щебінь за вигідними цінами і з доставкою по Львову і Львівській області. Доставка здійснюється напряму з кар’єрів.

Зробити замовлення ви можете зателефонувавши до нас або просто заповнити форму зворотного зв’язку.

Ім’я*
Телефон*
К-сть кубів
Деталі